O mnie - Studio York

Przejdź do treści
O Mnie
# Groomer - Paula Figurska


Nazywam się Paula Figurska, od najmłodszych lat mój świat nieodłącznie związany był z czworonożnymi przyjaciółmi, których całe gromadki zamieszkiwały nasz dom. Z czasem moja bezgraniczna miłość i potrzeba opieki nad zwierzętami przerodziła się w coś więcej i wiedziałam już, że moje życie zawodowe chcę poświecić pracy z nimi.

Powstanie marki Studio York zawdzięczam mamie, Ani Lewandowskiej, która już 10 lat temu odważyła się wejść do pięknego świata groomingu, szkoląc się i otwierając jeden z pierwszych salonów na dolnym śląsku. Przez lata pracy i dzięki setkom zadowolonych klientów firma stała się rozpoznawalna wśród właścicieli czworonogów zarówno tych rasowych jak i wielorasowych.

Jestem dyplomowanym groomerem od 2013 roku. Nieustannie dążę do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, poprzez uczestnictwo w warsztatach, seminariach oraz samodzielnie zdobywając specjalistyczną wiedzę na temat zwierząt. Bardzo pomocnym jest wymiana dobrych praktyk i spostrzeżeń z Groomerami z całej Polski.

Pasja, z jaką podchodzę do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych sprawia, że praca jest dla mnie przyjemnością. Troszczę się, aby zapewnić każdemu zwierzęciu domowe warunki, a pozytywnym nastawieniem, miłością, otwartością, a czasami nawet zabawą, minimalizuje stres związany z wizytą w salonie groomerskim.
Studio York - strzyżenie i pielęgnacja psów i kotów.  Rezerwacja wizyty    795 647 402.
Realizacja Mediaskot.pl
Wróć do spisu treści