O mnie - Studio York

Przejdź do treści
O Mnie
# Groomer - Paula Figurska


Karina Lewandowska:
Nazywam się Karina Lewandowska, od najmłodszych lat mój świat nieodłącznie związany był z czworonożnymi przyjaciółmi, których całe gromadki zamieszkiwały nasz dom. Z czasem moja bezgraniczna miłość i potrzeba opieki nad zwierzętami przerodziła się w coś więcej i wiedziałam już, że moje życie zawodowe chcę poświęcić pracy z nimi.

Powstanie marki Studio York zawdzięczam mamie, Ani Lewandowskiej, która już 15 lat temu odważyła się wejść do pięknego świata groomingu, szkoląc się i otwierając jeden z pierwszych salonów na dolnym śląsku. Przez lata pracy i dzięki setkom zadowolonych klientów firma stała się rozpoznawalna wśród właścicieli czworonogów zarówno tych rasowych jak i wielorasowych.

Nieustannie dążę do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, poprzez uczestnictwo w warsztatach, seminariach oraz samodzielnie zdobywając specjalistyczną wiedzę na temat zwierząt. Bardzo pomocnym jest wymiana dobrych praktyk i spostrzeżeń z Groomerami z całej Polski.

Pasja, z jaką podchodzę do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych sprawia, że praca jest dla mnie przyjemnością. Troszczę się, aby zapewnić każdemu zwierzęciu domowe warunki, a pozytywnym nastawieniem, miłością, otwartością, a czasami nawet zabawą, minimalizuje stres związany z wizytą w salonie groomerskim.


Anna Lewandowska:
Nazywam się Anna Lewandowska i jestem certyfikowanym groomerem. Prowadzę swój salon od 15 lat.Odbyłam liczne szkolenia w renomowanych salonach groomerskich. Pracowałam z różnymi rasami oraz rodzajami zachowań psów. Zadowolenie klienta jest dla mnie równie ważne jak komfort pupili. Od zawsze zależało mi, aby dbać o zwierzęta i im pomagać różnymi metodami. Praca groomera jest na to świetnym sposobem. Łączę pasję z  profesjonalnymi usługami oraz opieką nad Państwa pupilami na najwyższym poziomie.
Studio York - strzyżenie i pielęgnacja psów.  Rezerwacja wizyty    699 985 996.
Realizacja Mediaskot.pl
Wróć do spisu treści